HAKKIMIZDA

DEĞERLİ MİSAFİRLERİMİZ ,

30 yılı aşkın , üstün gayret , çalışma ve edindiğimiz tecrübe ile Yurtiçi ve yurdışı seyahat hizmetlerimizi,kendi seyahat acentamız İZMİR LOTUS TRAVEL 'İ faaliyete geçirerek sürdürme kararı aldık.

İZMİR LOTUS TRAVEL olarak verdiğimiz hizmetler ,Türkiye ve dünya çapında bir çok otel ve tatil köyüne online rezervasyon yapmak .Yurtiçi ve yurtdışına uygun uçak bileti temin etmek ,keyifli anlar yaşayacağınız , tüm yırgunluğunuzu ve günlük hayatuın yarattığı stressleri unutacağınız kültür ve eğlence turları düzenlemek.

Yurt dışını görmek isteyen ve anılarına anı katmak isteyen misafirlerimizin hayallerini gerçekleştirmek , Tüm dünya ülkelerine için vize hizmetleri vermek , havalimanı karşılama, transfer ve rent a car hizmetleri sağlamak .Otobüs , midibüs gibi her türlü araç temin etmek. Yerli ve yabancı misafirlerimizin ülkemizde yapacağı seminer ,kongre , ve benzeri organizasyonları gerçekleştirmek , Yarınlarımıza ışık tutan öğrencilerimizin , ülkemizin tarihi ve kültürel miraslarını yakından tanıyabilecekleri , motivasyonlarını arttırıp arkadaşlık bağlarını kuvvetlendirebilecekleri , gençlik yıllarında unutamayacakları hatıraları beraberinde getirecek olan okul gezileri düzenlemek ...

Sign In